organizacja wesel

organizacja wesel

organizacja wesel
organizacja wesel

Własne ślub i wesele to duży powód stresu dla wielu przyszłych narzeczonych, a im bliżej tego dnia, a nawet paniki. Jeśli pozwolisz wszystkim wokół ciebie wlać informacje o tym, co absolutnie musisz mieć, zrobić, zaplanować i przygotować, możesz zobaczyć organizację ślubu jako morze rzeczy do zrobienia i jedną wielką udrękę. Ponieważ w rzeczywistości – każdy będzie chciał przekonać cię do swoich usług, lub przynajmniej dać dobrą radę w stylu: bez bulionu, ale bez powodzenia.

Chodzi o to, aby nie stracić z pola widzenia tego, o czym właściwie jest ten Dzień i pamiętać, że jeśli skarpetki świadka nie pasują do wstążek na krzesłach, nadal masz szansę na udaną zabawę i resztę swojego życia. W naszym studiu spotykamy wiele dziewcząt planujących ślub, a przez kilka lat obserwacji udało nam się wydestylować funkcje, które ma zrelaksowana narzeczona – ta, która udaje się osiągnąć ślubny zen i tym samym skupić się na tym, co ważne i czerpać więcej przyjemności z całego przedsięwzięcia. Czy jesteś jednym z nich? Zobacz, więc, naszym zdaniem, poznaj zrelaksowaną pannę młodą:

 

1. Ma dystans do tradycji i etykiety.

Planując ślub na każdym kroku napotykamy różne pochodzenie żelaznych instrukcji dotyczących tego, co podczas ceremonii i wydarzenia (jak również przed i po) musi być absolutnie konieczne. Rzadka nie jest presja bliskich, którzy wyobrażają sobie ślub w bardzo tradycyjny sposób. Często wszyscy w innym. Wyluzowana panna młoda potrafi odróżnić to, czego potrzebuje od tego, czego chce. I z całym szacunkiem dla tradycji (i mojego wujka, który lubi bawić się balonami), wybiera tę drugą. Nie rzuca zasłony, jeśli mu się nie podoba, a ciasto zamawia czekoladę, jeśli mu się podoba. Nie ma obowiązków, to twój dzień i może wyglądać tak, jak chcesz.

 

2. Potrafi machnąć ręką

Bycie perfekcjonistą z pewnością ma swoje zalety, ale podczas organizowania ślubu może powodować stres, ponieważ go nie zapamiętamy. Nie wszystko musi być idealne. Świat nie przewróci się, jeśli serwetki będą w innym odcieniu. Na weselu odprężonej narzeczonej zawsze jest trochę nonszalancji i miejsce na spontaniczność.

3. Trzyma budżet wesela

Istnieją kultury, w których ślub https://www.akukuwyszkow.edu.pl musi być wystawny, aby rodzina i sąsiedzi mogli być w ogóle widziani w oczach. Ale odprężona panna młoda ma inne podejście do niej. Jeśli jego budżet nie jest nieograniczony, o wiele bardziej prawdopodobne będzie zorganizowanie tańszego wesela, a zaoszczędzone środki zostaną wydane na przykład na miesiąc miodowy lub renowację wspólnego mieszkania. Planuje budżet i go nie przekracza. Nie ma nagłych wybuchów “lub może musimy mieć wszystkie chmury żywych motyli!” Wie tylko jedno – udane wesele, podczas którego wszyscy będą się dobrze bawić i wspólnie świętować miłość młodej pary, może to być dom wnoszący wkład. Podejście “wyłączenia” jest całkowicie obce – nie ma potrzeby udowadniania czegokolwiek.

4. Zachowuje swój styl

Jeśli codziennie chodzi sportowymi rzeczami, lekkim makijażem i włosami tkwiącymi w niesfornych kokach, absolutnie żadne okoliczności nie zmuszą jej do założenia sztywnej sukienki z kryształową podszewką i grubej warstwy makijażu i super mocnego lakieru. Nie będę zatrudniał orkiestry smyczkowej, jeśli lubi, powiedzmy, duszę. Nie zamówię nóg w galarecie, jeśli jest wegańskie. Nie zrobi niczego, co byłoby sprzeczne z jego osobowością i przekonaniami (i nie zmusi drugiej połowy). Odprężona panna młoda stawia własny styl ponad konwencjami i nie będzie udawać, że jest kimś innym.

5. Wybiera praktyczną suknię ślubną

Z pewnością nie jest to osoba, która będzie wydawać kwartalną pensję na stworzenie, w którym sam nie będziecie mogli korzystać z toalety, a następnie trzymać ją w kryjówce i pokazać wnukom, co oszczędzili ćmy. Wyluzowana narzeczona znajdzie wygodną, ​​niedrogą sukienkę, może nawet taką, którą może nosić więcej niż raz w życiu. Wybierając sukienkę koronkową https://lulufashion.pl/, nie tylko zwraca uwagę na to, czy spełnia jej estetyczne oczekiwania, ale także praktyczne (czy można swobodnie się w niej poruszać, czy może pęknie, gdy wynajmujesz swoje kieszenie?). Nie ma znaczenia, czy będzie to sukienka w stylu boho, jedwabne kimono, czy coś innego – będzie to coś, na co zrelaksowana panna młoda będzie po prostu świetnie się czuła.