Plakaty na ścianę

Kupując takie produkty jak tanie, ale jednocześnie fajne, oryginalne i nowoczesne plakaty na ścianę do wnętrz, udekorujesz każde pomieszczenie w Twoim domu, mieszkaniu, biurze, a nawet odmienisz ściany garażu. Kup niedrogie, duże, ścienne i wewnętrzne plakaty, które warto powiesić w salonie, a także w sypialni. Prawidłowe umieszczenie gotowych wydruków zamieni te pomieszczenia w oazę ciepła i komfortu.

Co to jest plakat na ścianę?

Plakaty na ścianę, które są wielkoformatowymi płótnami drukowanymi, często wykorzystywane są w celach informacyjnych, reklamowych lub edukacyjnych, zawieszane na ścianie pokoju. Obrazy na nich wyglądają chwytliwie, aby przyciągnąć uwagę większości docelowych odbiorców. Tego typu produkty promocyjne znajdują zastosowanie w handlu, medycynie, sztuce teatralnej i innych branżach. Wydrukowany produkt może zawierać informacje dla klientów firmy lub zapowiadać nadchodzące wydarzenie. Druk plakatów w różnych formatach jest również poszukiwany przez tych, którzy planują zorganizowanie konferencji lub prezentacji. Plakaty zdobią także ściany mieszkań i są zawieszane w różnych pomieszczeniach jako nowoczesna dekoracja wnętrz.

Przed złożeniem zamówienia możesz wybrać indywidualne opcje plakatu na ścianę:

  • Rozmiar plakatu – aby prawidłowo umieścić plakat na ścianie, musisz znać jego dokładny rozmiar, możesz wybrać żądany rozmiar w kreatorze produktu.
  • Materiał do druku – plakaty drukowane są na płótnie, a samo płótno naciągane jest na blejtram, jednocześnie plakaty drukowane są na standardowym papierze lub papierze samoprzylepnym.
  • Żelowanie teksturowe – ten niedrogi sposób stylizacji możesz wybrać jako plakat, jeśli chcesz nadać zadrukowanemu płótnie efekt artystycznej faktury.
  • Reprodukcja olejna – profesjonalny artysta wykorzystuje wydrukowane płótno jako układ i maluje je olejem, tworząc efekt artystyczny zbliżony do oryginału.

Plakaty stanowią piękny dodatek do wnętrza pokoju. Możesz zrobić z nich określoną kompozycję lub powiesić jeden duży plakat na wolnej ścianie. Wielu wiesza je na taśmie samoprzylepnej, nawet nie myśląc, że w przyszłości, jeśli nagle trzeba będzie je usunąć, ucierpi tapeta i same plakaty. Plakat na ścianę można zawiesić na kilka sposobów, aby można go było łatwo usunąć i ponownie umieścić bez uszkadzania powierzchni.

Kwiaty, miasta, mosty, natura, abstrakcja na plakatach ściennych

Wyrazistość życia zależy od jasności otoczenia, kwiaty pomagają w tym ludziom od tysięcy lat. Możesz kupić plakat na płótnie na drewnianym blejtramie. Takie plakaty na ścianę wyglądają artystycznie, ponieważ płótno ma naturalną fakturę, a wielokolorowy druk cyfrowy oddaje wszystkie odcienie oryginalnego obrazu. Dla Twojej wygody obrazy w katalogu podzielone są na kategorie tematyczne. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego obrazu, użyj swoich zdjęć i obrazów z komputera lub telefonu. Zostanie dokładnie odtworzony nadruk plakatu, biorąc pod uwagę wymagania dotyczące kolorystyki, rozmiaru i rodzaju materiałów.

Plakaty na ścianę do wnętrz skandynawskich

Plakaty na ścianę
Plakaty na ścianę

Obecnie nie ma problemu z zakupem nowoczesnych i niedrogich plakatów w stylu skandynawskim. Warto poprosić o wsparcie profesjonalistów, którzy chętnie pomagają klientom w tworzeniu pięknych i inspirujących domów w łatwy i przystępny sposób. Podpowiadają, jak tworzyć różne dekoracje wnętrz i jak dopasować plakaty na ścianę do wystroju domu. Mimo prostoty i symetrii skandynawskie wnętrza zawsze emanują ciepłem i wygodą. Powodem tego jest przewaga materiałów naturalnych.

Aby plakat pięknie prezentował się na ścianie wybierz idealną kombinację ramek, aby uwiecznić na ścianach dokładnie to, czego potrzebujesz. Oferowane są oprawy zarówno duże jak i małe, w kolorze białym i czarnym. Wybierając opcję plakat w ramie, będzie można go powiesić w poziomie lub też w pionie. Takim plakatem można ozdobić salon, sypialnię, pokój dla dzieci. Wiele oryginalnych plakatów zdobi biura i różne instytucje. Dlatego można kupić niedrogie plakaty do pomieszczeń wszystkich typów i rozmiarów.

Tematyka plakatów na ścianę

Ogromna kolekcja plakatów na ścianę występuje o różnej tematyce: abstrakcje, geometria, pejzaże, miasta, przyroda, postacie filmowe, dokładne kopie dzieł znanych artystów, zdjęcia celebrytów i wiele innych. Jakie plakaty na ścianę można zamówić? Dużym zainteresowaniem cieszą się plakaty nowoczesne, abstrakcyjne, a także ręcznie malowane rysunki. To plakaty linearne stanowią niezwykłe dzieła sztuki współczesnej jak również plakaty typograficzne w stylu minimalistycznym. W każdej aranżacji wnętrza odnajdą się plakaty z motywami botanicznymi i krajobrazami. Miłośnicy stylu boho na pewno zdecydują się na powieszenie na ścianie plakatu łączącego motywy geometryczne z roślinnymi. Czy może być bardziej apetycznego jak plakaty na ścianę do kuchni, które przedstawiają produkty spożywcze przemawiające do wyobraźni. Wiele osób poszukuje ciekawych cytatów które umieszczone na plakacie który może stać się wspaniałym prezentem.  

Wydruk plakatu ze zdjęcia: zrób oryginalny prezent dla swoich bliskich

  • Jakość wykonania: plakaty na ścianę nie blakną pod wpływem promieni słonecznych i nie niszczą się z upływem czasu, a napinacz ramy wykonany jest z materiałów przyjaznych dla środowiska.
  • Duży wybór konfiguracji: plakaty mogą być pionowe i poziome, duże i małe, z dodatkowymi ustawieniami, takimi jak stosowanie filtrów kolorów. A także, na Twoje życzenie, można wykonać korekcję kolorystyczną Twojego wizerunku.

W nowoczesnym wnętrzu popularną usługą stało się drukowanie plakatów na ścianę. Nie przegap okazji, aby Twoje wnętrze było wyjątkowe.